Mirësevini në Royal Hotel

Hotel Royal ndodhet në Radhimë me një largësi vetëm prej 1 minute nga bregu i detit. Hoteli ofron ambjente komode dhe tepër të rehatshme për të kaluar disa momente relaksuese larg rrëmujës dhe zhurmave. Hoteli ofron tre tipe të ndryshme të dhomave si dhomë dopio, dhome treshe, dhomë katërshe.

Hotel

Hotel me tre yje i vlerësuar nga agjensitë më të mira ndërkombëtare. Dhomat janë tepër komode dhe të arreduara në mënyrë bashkëkohore.

Restorant

Restoranti ndodhet në katin e parë të hotelit duke ofruar ushqime tepër cilësore me bazë prodhimet e detit por edhe kuzhinën tradicionale.

Plazh Privat

Plazhi ndodhet vetëm 20m larg hotelit. Uji i kristaltë dhe rrezet e diellit do të ju bëjnë të dashuroheni me këtë vend tepër special.

Pamje nga deti

Restorant

Mëngjesi

Wi-Fi

Ajër i Kondicionuar

Parking

Dhoma & Suita

Në hotelin tonë ju do të gjeni tre lloje të ndryshme dhomash : dhoma dyshe, dhoma treshe, dhoma katërshe. Disa prej dhomave kan vërtet një pamje fantastike me drejtim nga deti dhe ballkon ku ju mund të uleni dhe të shijoni këtë mrekulli te natyrës shqipëtare.

Pamje nga deti

Dhomë Dopio

Përmasa : 19 m²
Dhoma dopio është dhomë e cila ka ballkon,e izoluar nga zhurmat dhe me ajër të kondicionuar.

Pamje nga deti

Dhomë Treshe

Përmasa : 23 m²
Dhoma treshe është dhomë e cila ka ajër të kondicionuar,kabllor,dhe izolim termik.

Pamje nga deti

Dhomë Katërshe

Përmasa : 28 m²
Dhoma katërshe është dhomë e cila ka ballkon,e izoluar nga zhurmat dhe me ajër të kondicionuar.